Biologia cz.1 Zbiór autorskich zadań matural. Tomasz Koliński

Featured image of Biologia cz.1 Zbiór autorskich zadań matural. Tomasz Koliński
Image of Biologia cz.1 Zbiór autorskich zadań matural. Tomasz Koliński
Name

Biologia cz.1 Zbiór autorskich zadań matural. Tomasz Koliński

Author
Category Edukacja i szkoła
If possible, please buy the book Biologia cz.1 Zbiór autorskich zadań matural. Tomasz Koliński to donate Author

Read the preface to Biologia cz.1 Zbiór autorskich zadań matural. Tomasz Koliński to see if it’s a good fit for your reading hobby Edukacja i szkoła before deciding Biologia cz.1 Zbiór autorskich zadań matural. Tomasz Koliński of Author on the reader nah!

 • Okres gwarancji dla przedsiębiorców: 24 miesiące
 • Okres Gwarancji: 24 miesiące
 • Rodzaj gwarancji: Gwarancja producenta/dystrybutora
 • Wydawnictwo: Aik
 • Biologia cz.1 Zbiór autorskich zadań matural. Tomasz Koliński
  Aik9788395960536
  26.10.2021
  miękka

  Biologia Zbiór Autorskich Zadań Maturalnych ze Wskazówkami i Odpowiedziami to seria książek z zadaniami, które reprezentują różnorodne zagadnienia i wymagania z Podstawy Programowej. Zawarte w Zbiorze zadania zostały opracowane na podstawie wieloletniej pracy dydaktycznej, zgodnie z zaleceniami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Konstrukcja i poziom tych zadań odpowiadają standardom egzaminacyjnym, każde z nich mogłoby pojawić się w arkuszu maturalnym, ponieważ z podobnymi zadaniami maturzyści spotykają się co roku na egzaminie. Dzięki ich rozwiązywaniu, zamieszczonym wskazówkom i przykładowym odpowiedziom nauczysz się w poprawny sposób formułować własne odpowiedzi.
  Zbiór zawiera zadania: z informacjami źródłowymi, sprawdzające umiejętność planowania doświadczeń, interpretacji wyników i analizy statystycznej, wymagające logicznego myślenia i argumentacji oraz na wykazywanie zależności. W książce znajdują się liczne polecenia z czasownikiem operacyjnym ”wyjaśnij”, uzasadnij i zadania typu ”prawda/fałsz”, a także wskazówki do trudniejszych poleceń oraz proponowane odpowiedzi wraz z zasadami oceniania i uwagami.
  W 1. części Zbioru zawarte są zadania z zakresu chemicznych podstaw życia, komórki i metabolizmu, zebrane w dwa bloki: zadania powtórzeniowo-uzupełniające oraz przekrojowe zadania w formie wiązek tematycznych. Rozwiązywanie ich umożliwi sprawdzenie wiedzy i umiejętności przed maturą. Może również służyć jako ćwiczenie podczas przygotowywania się do sprawdzianów, czy Olimpiady Biologicznej, a także dla absolwentów, którzy chcą poprawiać wynik egzaminu. Książka ta stanowi jednocześnie uzupełnienie zagadnień, których często brakuje w podręcznikach szkolnych.

  83555356

  Rating Biologia cz.1 Zbiór autorskich zadań matural. Tomasz Koliński

  Avarage 4.7 star from 572 Rating.


  Literature
   
  219
  Content
   
  190
  Narrator
   
  205
  The end
   
  238
  Quality of book
   
  173