ROBERT KUBICA WYŚCIG ŻYCIA

Featured image of ROBERT KUBICA WYŚCIG ŻYCIA
Image of ROBERT KUBICA WYŚCIG ŻYCIA
Name

ROBERT KUBICA WYŚCIG ŻYCIA

Author
Category Ksiazki popularnonaukowe i literatura faktu
If possible, please buy the book ROBERT KUBICA WYŚCIG ŻYCIA to donate Author

Read the preface to ROBERT KUBICA WYŚCIG ŻYCIA to see if it’s a good fit for your reading hobby Ksiazki popularnonaukowe i literatura faktu before deciding ROBERT KUBICA WYŚCIG ŻYCIA of Author on the reader nah!

 • Okres gwarancji dla przedsiębiorców: 12 miesięcy
 • Okres Gwarancji: 12 miesięcy
 • Rodzaj gwarancji: gwarancja sprzedawcy
 • ROBERT KUBICA WYŚCIG ŻYCIA

  Robert Kubica jest pierwszym i jak dotąd jedynym kierowcą sportowym z Polski, który ściga się w Formule 1 – wyścigach dla najszybszych i najlepszych kierowców na świecie.

  Chłopak z Krakowa, dzięki determinacji swojej i swojego taty, również jako pierwszy i jedyny Polak stanął na najwyższym podium podczas jednego z wyścigów F1. Talent, pasja, zamiłowanie do wyścigów, ale również determinacja, upór i ciężka praca – to wszystko sprawiło, że mimo ogromnych przeciwności, w tym wypadku, po którym mało kto dawał mu szansę na powrót do wyścigów, w samochodowym świecie jest dziś o Robercie Kubicy głośno. A wszystko zaczęło się od tego, że czterolatek wsiadł w salonie do elektrycznego autka i trąbił klaksonem tak długo, dopóki rodzice nie kupili mu go.

  Dane techniczne: Autor: agnieszka skórzewska,marcin słoński, Oprawa: miękka/zintegrowana  Rok wydania: 2019 Stron: 184, Wymiary (mm) : 165×235,

  Cena rynkowa 34,90zł

  Rating ROBERT KUBICA WYŚCIG ŻYCIA

  Avarage 4.1 star from 626 Rating.


  Literature
   
  166
  Content
   
  158
  Narrator
   
  147
  The end
   
  139
  Quality of book
   
  221